Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

POLICJA ZATRZYMAŁA SPRAWCĘ PRÓBY NAPADU NA BANK W KOSZYCACH

Policja zatrzymała 37-latka, który w ub. tygodniu w Koszycach – przy użyciu przedmiotu przypominającego broń – sterroryzował pracownicę placówki bankowej i zażądał pieniędzy. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń poinformował w poniedziałek, że tożsamość 37-letniego mieszkańca Krakowa ustalili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach. Mężczyznę udało się zatrzymać przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek rano. Do placówki bankowej w Koszycach (pow. proszowicki) wszedł mężczyzn, który – przy użyciu przedmiotu przypominającego broń – sterroryzował pracownicę instytucji i zażądał pieniędzy. Gdy ta oznajmiła, że w miejscu tym nie ma gotówki, napastnik przewrócił ją i uciekł, po drodze gubiąc swój plecak i czapkę.

Po zabezpieczeniu monitoringu, rozmowach ze świadkami, a następnie przeprowadzeniu analizy zgromadzonego materiału, proszowiccy policjanci ustalili tożsamość i miejsce pobytu osoby, która mogła dokonać tego czynu.

37-latek, którego zatrzymano w środę, usłyszał zarzut usiłowania rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu w postaci broni pneumatycznej. W piątek krakowski sąd rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło;policja

Poprzedni artykuł;

Gdańsk: Napaść seksualna na kobietę przy ul. Trawki. Policja szuka tego mężczyzny! [FILM]

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *