Zaginęła 14-letnia Wiktoria. Trwają poszukiwania nastolatki cierpiącej na autyzm

Śląscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 14-letniej Wiktorii Saługi, która oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu. Dziewczyna cierpi na autyzm. Wszystkie osoby, które ją widziały lub znają miejsce jej przebywania, proszone są o kontakt z policją.

„Zaginiona cierpi na autyzm. Dziewczynka oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu. Mogła wsiąść do autobusu miejskiego i odjechać w kierunku Pyskowic lub Gliwic” – poinformowała w wydanym komunikacie śląska policja.  Wiktoria w poniedziałek po południu oddaliła się z miejsca, gdzie grupa podopiecznych ośrodka bawiła się na śniegu. 

Ubiór Wiktorii w chwili zaginięcia to czarne buty, czarne spodnie dresowe, czarna kurtka i jasne rękawiczki. Policja opublikowała też rysopis poszukiwanej: wzrost 150 cm, krępa budowa ciała. Cecha charakterystyczna to koślawy chód.

„Ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi zmaga się zaginiona oraz niską temperaturę, policjanci proszą o kontakt w przypadku informacji na temat miejsca jej przebywania. Mundurowi ustalili, że dziewczynka mogła oddalić się autobusem miejskim w kierunku Pyskowic lub Gliwic” – czytamy w komunikacie.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwaną dziewczynę lub znają miejsce jej przebywania, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem 112 lub bezpośrednio do dyżurnego tarnogórskiej jednostki pod numer 47 853 42 55.

O Kinga

nic nie znaleziono

Udusiła własne dziecko. Zapadł wyrok

Mysłowice

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *