Wynajęła luksusową willę i za nią nie płaci. Dzika lokatorka nie ustępuje

W kwietniu 2021 roku Adrianna Ptaszynski wynajęła dom kobiecie, która zamieszkała w nim wraz ze swoja matką i córką. Rezydencja mieści się w warszawskim Wilanowie, ma 350 metrów kwadratowych i jest po generalnym remoncie. Do czerwca 2023 roku współpraca przebiegała pomyślnie, jednak od tego momentu zaczęły się poważne problemy – kobieta przestała opłacać czynsz. Materiał „Państwa w Państwie”.

Czynsz za luksusową willę wynosi 16 tysięcy złotych. Dom wynajęto poprzez agencję nieruchomości a umowę spisano u notariusza.

– Cały czas mówiła, że mi zapłaci i że jest tylko jakiś biznes, który ona musi dopiąć i wszystko ureguluje. Zapłaci to, co jest zaległe plus odsetki plus nawet na trzy, cztery miesiące do przodu, a nawet jak będę chciała – to za rok do przodu. Ona nawet powiedziała – odkupię od pani ten dom – mówi Adrianna Ptaszyński, właścicielka domu.

„Czuje się bezkarnie”

Mimo wielokrotnych zapewnień najemczyni nie przelała właścicielce zaległych opłat. Odmawia również opuszczenia lokalu. Dług wynosi ponad 100 tysięcy złotych.

– Pani Justyna mnie szantażowała, bo mówiła, że podpiszemy ugodę, ale ja muszę najpierw wycofać komornika. Ona czuje się bezkarnie, czuje się osobą, którą chroni prawo – tłumaczy Adrianna Ptaszyński.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-02-18/panstwo-w-panstwie-wynajela-luksusowa-wille-i-za-nia-nie-placi-dzika-lokatorka-nie-ustepuje/

maeriał;polsatnews.pl

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Udusiła własne dziecko. Zapadł wyrok

Mysłowice

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *