Gdańsk: Napaść seksualna na kobietę przy ul. Trawki. Policja szuka tego mężczyzny! [FILM]

Policjanci szukają mężczyzny, który dopuścił się innej czynności seksualnej wobec kobiety. Do napadu doszło przy ul. Trawki w Gdańsku. Na nagraniu, które udostępnili mudnrowi, widać jak nieznany mężczyzna zachodzi kobietę od tyłu i zaczyna obmacywać. Na podstawie zeznań kobiety, udało się opracować portret pamięciowy sprawcy.

Policjanci z Komisariatu III w Gdańsku, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie napaści na młodą kobietę, do której doszło 16 stycznia.

– Policjanci, którzy pracują nad tą sprawą i zatrzymaniem sprawcy tego przestępstwa, zdobywają i analizują kolejne informacje. Przesłuchani zostali świadkowie, zabezpieczony został zapis z kamer monitoringu, który zarejestrował przestępstwo oraz wizerunek mężczyzny. Śledczy powołali biegłego rysownika w zakresie odtwarzania wyglądu, który na podstawie opisu pokrzywdzonej wykonał portret pamięciowy osoby, która ma związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem – informuje st. asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia przy ul. Trawki w Gdańsku. Późnym wieczorem, około godz. 21, idący za pokrzywdzoną mężczyzna podbiegł do niej od tyłu, złapał ją oburącz i zaczął gwałtownie obmacywać. Gdy pokrzywdzona zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł.

Funkcjonariusze powołali biegłego rysownika w zakresie odtwarzania wyglądu, który na podstawie opisu pokrzywdzonej wykonał portret pamięciowy mężczyzny, który ma związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem. Wszystkie informacje na temat mężczyzny z nagrania, portretu funkcjonariusze proszą o przekazywanie bezpośrednio do nich.              – Z naszej strony zapewniamy anonimowość – deklarują mundurowi.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, zapisu monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Białej 1a. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do na nr tel. 58 52 11 522, można również przesłać informację na adres e-mail: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają, że każda informacja zostanie dokładnie zweryfikowana.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Kilkaset oszukanych osób.

Kolejne zatrzymania ws. piramidy finansowej

Kim jest świadek koronny?

jest pojęciem dość znanym. Zazwyczaj ludziom kojarzy się, że przysługują mu „jakieś korzyści”.

Morderstwo w Rudzie Śląskiej. Zatłukł ciotkę kostką brukową. Jej córka cudem ocalała

Zabił swoją ciotkę, nauczycielkę lokalnego liceum i pobił jej 13-letnią córkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *