Gdańsk: Napaść seksualna na kobietę przy ul. Trawki. Policja szuka tego mężczyzny! [FILM]

Policjanci szukają mężczyzny, który dopuścił się innej czynności seksualnej wobec kobiety. Do napadu doszło przy ul. Trawki w Gdańsku. Na nagraniu, które udostępnili mudnrowi, widać jak nieznany mężczyzna zachodzi kobietę od tyłu i zaczyna obmacywać. Na podstawie zeznań kobiety, udało się opracować portret pamięciowy sprawcy.

Policjanci z Komisariatu III w Gdańsku, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie napaści na młodą kobietę, do której doszło 16 stycznia.

– Policjanci, którzy pracują nad tą sprawą i zatrzymaniem sprawcy tego przestępstwa, zdobywają i analizują kolejne informacje. Przesłuchani zostali świadkowie, zabezpieczony został zapis z kamer monitoringu, który zarejestrował przestępstwo oraz wizerunek mężczyzny. Śledczy powołali biegłego rysownika w zakresie odtwarzania wyglądu, który na podstawie opisu pokrzywdzonej wykonał portret pamięciowy osoby, która ma związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem – informuje st. asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia przy ul. Trawki w Gdańsku. Późnym wieczorem, około godz. 21, idący za pokrzywdzoną mężczyzna podbiegł do niej od tyłu, złapał ją oburącz i zaczął gwałtownie obmacywać. Gdy pokrzywdzona zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł.

Funkcjonariusze powołali biegłego rysownika w zakresie odtwarzania wyglądu, który na podstawie opisu pokrzywdzonej wykonał portret pamięciowy mężczyzny, który ma związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem. Wszystkie informacje na temat mężczyzny z nagrania, portretu funkcjonariusze proszą o przekazywanie bezpośrednio do nich.              – Z naszej strony zapewniamy anonimowość – deklarują mundurowi.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, zapisu monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Białej 1a. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do na nr tel. 58 52 11 522, można również przesłać informację na adres e-mail: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają, że każda informacja zostanie dokładnie zweryfikowana.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Morderstwo w Rudzie Śląskiej. Zatłukł ciotkę kostką brukową. Jej córka cudem ocalała

Zabił swoją ciotkę, nauczycielkę lokalnego liceum i pobił jej 13-letnią córkę.

Tajemnicze zaginięcia nastolatki z Orzysza. Policja apeluje

Nastolatka wyszła z domu w środę, od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

W trakcie interwencji użyli broni. „Policja zastrzeliła mi Tomka”

Ojciec zastrzelony na oczach dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *