Tajemnicze zaginięcie 34-letniego Damiana. Wyszedł do pracy i już nie wrócił

Tajemnicze zaginięcie 34-letniego Damiana Gębala. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w piątek, 26 stycznia, w Warszawie. Około godz. 17.00 wyszedł z pracy, ale do domu nie wrócił. Od tamtego momentu bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu.

Damian Gębal zaginął w Warszawie. 26 stycznia po godz. 17:00 wyszedł z pracy i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Telefony komórkowe mężczyzny pozostają wyłączone.

Warszawa. Tajemnicze zaginięcie 34-letniego Damiana

Według informacji opublikowanych w mediach społecznościowych przez jego najbliższych ostatnio przebywał na ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Policja ustaliła, że telefon 34-latka zalogował się jeszcze w okolicach stacji paliw MOL na Wybrzeżu Gdyńskim w Warszawie ok. godz. 19:07.

Bliscy podali opis jego ubioru w dniu zaginięcia. Damian był ubrany w ciemne spodnie, białą koszulę, marynarkę i granatową kurtkę parkę z obszytym kapturem.

Damian ma 184 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma czarne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia poruszał się granatową Toyotą Yaris o nr Rej. WL 58863, rok produkcji 2007.

Osoby, które mogą mieć informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z żoną lub bratem za pomocą Facebooka, z Komisariatem Policji Warszawa Białołęka pod numerem telefonu 47 723 51 30 lub pod numerem alarmowym 112.

O Kinga

nic nie znaleziono

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Policja poszukuje kobiety, która brutalnie zaatakowała na ulicy przechodzącą seniorkę

Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *