Fot. Świętokrzyska Policja

Był pijany, nie miał uprawnień i jechał na samych felgach kradzionym samochodem.

Dwóch mężczyzn ujęło na gorącym uczynku pijanego 27-latka, który jak się okazało kierował autem, które ukradł.

Do obywatelskiego zatrzymania doszło w sobotę wieczorem w gminie Michałów. Na skrzyżowaniu dwaj mężczyźni niestandardowo zachowującego się kierowcę volkswagena – przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie asp. szt. Damian Stefaniec.

Mężczyzna po wjeździe ze skrzyżowania postanowił wycofać pojazd do leśnej drogi, w którą jednak nie trafił i wjechał do rowu. Obserwatorzy podeszli do auta, a kiedy okazał się, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, zawiadomili policjantów

– przekazał.

Za kierownicą volkswagena siedział 27-letni mężczyzna, który nie posiadał uprawień. W jego organizmie stwierdzono ponad 1,1 promila alkoholu.

Co ciekawe, auto, którym się poruszał, miało całkowicie zniszczone dwie opony. Były one w takim stanie, że śmiało można stwierdzić, iż samochód jechał na samych felgach. 27-latek trafił do policyjnego aresztu, natomiast auto na policyjny parking.

-dodał.

Mężczyźnie w poniedziałek przedstawiono zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: Pap.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *