Pilne! Zaginął 31-letni Adam Żołnierczyk

Pan Adam 08.01.2023r. przed godz. 10:00 wyszedł z domu w Spytkowicach. Mężczyzna poszedł w kierunku pobliskich lasów graniczących z Orawą i Rawą Wyżną. Po raz ostatni widziany był przez ciocie która myślała ze idzie na spacer. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Rysopis:
Wzrost: ok. 185cm
Waga: ok. 80kg
Oczy: niebieskie
Włosy: brązowe

W dniu zaginięcia był ubrany w biały sweter z czarnymi pasami na rękawach, niebieskie jeansy i pomarańczowe buty trapery.

Jeśli posiadasz wiedzę na temat zaginionego, skontaktuj się z Policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112, lub skontaktuj się z Komisariatem Policji Rabka-Zdrój 47 83 46 750.O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *