Zaginiona Pani Krystyna z Pasłęka niestety nie żyje.

Ciało kobiety zostało znalezione zostało w piątek 13.01 w okolicy torowiska na wysokości miejscowości Rzeczna. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 78-latki” – poinformował nas dziś nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Archiwum:

Pani Krystyna po raz ostatni widziany była 08.01.2023r. ok. godz. 20.00 w swoim domu w Pasłęku. Następnego dnia w godzinach porannych córka ujawniła że mamy nie ma w domu. W dalszym ciągu nie wróciła i nie skontaktowała się z bliskimi.

Rysopis:

Wzrost: 165cm
Sylwetka: Szczupła budowa ciała
Włosy: Krótkie, ciemne, kręcone
Wiek:78lat

Kobieta w dniu zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w granatową, pikowaną kurtkę z kapturem do kolan zapinaną na zamek, spodnie dresowe koloru niebieskoszarego, buty skórzane, czarne, kozaki za kostkę, czapkę dzianinową z daszkiem szaro-beżową, miała siwą torebkę skórzaną.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Elblągu pod numerem telefonu 47 73 41 555 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: elblag.policja.gov
O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *