Zgwałcił krowę, chciał dostać się do Polski? Szczegóły ws. migrantów na granicy

Na telefonach zatrzymanych nielegalnych imigrantów polskie służby zidentyfikowały nie tylko egzekucje i materiały świadczące o powiązaniach z organizacjami terrorystycznymi. Na konferencji prasowej pokazano także fragmenty zdjęć o treściach zoofilskich i pedofilskich, które były na telefonach cudzoziemców. Minister obrony Mariusz Błaszczak przyznał, że choć poprawność polityczna nakazuje, by na ten temat nie mówić, to „bezpieczeństwo naszej ojczyzny stawiamy ponad wszystko”.

Szokujące materiały służb o zatrzymanych migrantach: terroryzm, dekapitacje, dewiacje [WIDEO]

Polskie służby zweryfikowały tożsamość części migrantów zatrzymanych po przebyciu polsko-białoruskiej granicy. Zidentyfikowali materiały świadczące…

Prezentujący ustalenia rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn wyjaśnił, że czasie przesłuchań migranci podejmują próby ukrywania tożsamości czy zatajania niewygodnych dla siebie informacji, a także próby kasowania zwartości na ich nośnikach danych.

– Służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały dowody na działalność pedofilską oraz dowody zoofilii – przekazał. Na slajdach pokazano fotografie z telefonów imigrantów, mogące wskazywać na poważne zaburzenia seksualne.

Jedno ze zdjęć prezentowało mężczyznę prawdopodobnie obcującego ze zwierzęciem. Właściciel telefonu to obywatel Afganistanu Sabrullah S., który według służb przybył na terytorium RP szlakiem bałkańskim przez Białoruś.

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak ocenił, że materiały te świadczą o tym, z jakim wyzwaniem mierzą się funkcjonariusze Straży Granicznej i żołnierze Wojska Polskiego.

źródło;tvp/info

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *