Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Policja zatrzymała… 9-latka za kierownicą! Woził swojego ojca i siostrę

Wielkanoc 2020 nie wszyscy obchodzili w sposób racjonalny. Mundurowi podjęli interwencję w związku z niezastosowaniem się do zakazu ruchu przez prowadzącego skodę. Okazało się, że 9-letni chłopiec odbierał podczas świąt… nauki jazdy samochodem. To nie żart, chłopca uczył jego ojciec. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia.

9-letniego chłopca zatrzymała policja. Powodem był, nie brak maseczki… Dziecko prowadziło samochód swojego ojca. Do zdarzenia doszło w okolicy Stadionu Narodowego. Policjanci zauważyli, że kierowca skody porusza się w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach.

Na siedzeniu obok pasażerem był jego ojciec, a z tyłu siedziała rok starsza siostra. 45-letni ojciec dzieci, jak tłumaczył, chciał sprawić synowi i córce przyjemność, uatrakcyjnić wspólnie spędzany świąteczny czas. Został ukarany mandatem, a rodzeństwo policjanci przekazali pod opiekę matce – czytamy na stronie warszawskiej policji.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *