Policja zatrzymała… 9-latka za kierownicą! Woził swojego ojca i siostrę

Wielkanoc 2020 nie wszyscy obchodzili w sposób racjonalny. Mundurowi podjęli interwencję w związku z niezastosowaniem się do zakazu ruchu przez prowadzącego skodę. Okazało się, że 9-letni chłopiec odbierał podczas świąt… nauki jazdy samochodem. To nie żart, chłopca uczył jego ojciec. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia.

9-letniego chłopca zatrzymała policja. Powodem był, nie brak maseczki… Dziecko prowadziło samochód swojego ojca. Do zdarzenia doszło w okolicy Stadionu Narodowego. Policjanci zauważyli, że kierowca skody porusza się w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach.

Na siedzeniu obok pasażerem był jego ojciec, a z tyłu siedziała rok starsza siostra. 45-letni ojciec dzieci, jak tłumaczył, chciał sprawić synowi i córce przyjemność, uatrakcyjnić wspólnie spędzany świąteczny czas. Został ukarany mandatem, a rodzeństwo policjanci przekazali pod opiekę matce – czytamy na stronie warszawskiej policji.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *