Corpse in one shoe covered with tree branch lying on ground, murder in woods

Tragedia w Ozorkowie. Zwłoki zamordowanego kolegi zawinęli w koc i ukryli w komórce

Trzech mężczyzn śmiertelnie pobiło swojego kompana od kieliszka. Zwłoki zawinęli w koc i ukryli w komórce. Leżało tam przez kilka dni…

Pomagało im jeszcze dwóch innych mężczyzn i młoda kobieta.

Tragedia rozegrała się blisko tydzień temu, w minioną środę (8 kwietnia) w Ozorkowie, kiedy to do domu 46-latka przyszedł jego 41 – letni sąsiad oraz dwoje znajomych – mężczyzna lat 22 i 19 – letnia kobieta. Wspólnie spożywali alkohol. Następnie wyszli z zamiarem zakupu jedzenia. Wówczas to spotkali dwóch mężczyzn w wieku lat 29 i 32. Ci zaczęli się agresywnie zachowywać w stosunku do 41- latka. Nie było to jednak przeszkodą do kontynuowania spotkania. Wszyscy w szóstkę udali się do domu 46 – latka, gdzie w dalszym ciągu spożywali alkohol. Niebawem dołączył do nich kolejny wspólny znajomy – mężczyzna w wieku lat 39. 41 – latek był w dalszym ciągu atakowany przez mężczyzn w wieku lat 29,32 i 39. Powodem agresji początkowo były zastrzeżenia do relacji pokrzywdzonego ze znajomą jednego z nich.

Następnie skradziono mu portfel z dokumentami i kartą kredytową, która wykorzystana została do zakupu kolejnych butelek alkoholu. Poziom agresji wzrastał wraz z ilością spożytych trunków. 41- latek został przez napastników brutalnie pobity. Wszystko to trwało do czwartku, a uczestnikom spotkania nie przeszkadzało, że pokrzywdzony przestał dawać oznaki życia. Już po zakończeniu imprezy właściciel domu i 22 – latek zaczęli sprzątać. Postanowili też pozbyć się zwłok 41 – latka. Przenieśli je do szopy i tam ukryli.

-Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Zgierzu, tamtejszy sąd, wczoraj w godzinach popołudniowych, aresztował 3 mężczyzn w wieku 29, 32 i 39 lat. Podejrzani są oni o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 41 – letniego mieszkańca Ozorkowa i dokonanie na jego szkodę rozboju. Dwaj inni mężczyźni w wieku lat 22 i 46 trafili do aresztu pod zarzutami poplecznictwa. Natomiast 19 – latka, która usłyszała zarzut nieudzielenia pomocy poddana została policyjnemu dozorowi – informuje Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

źródło;expres/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *