Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Morderstwo na Śląsku! Zabójca uderzył w Wielkanoc. Już go dopadli

Zaatakował podczas Świąt Wielkanocnych, a dokładnie w Wielkanoc. Bestialsko zamordował 45-letniego mężczyznę. Morderca został już zatrzymany i przesłuchany, ale prokuratura w Mysłowicach prowadząca sprawę nie chce komentować szczegółów. Udało nam się za to ustalić, że podejrzany o zabójstwo został tymczasowo aresztowany.

W Wielkanoc (12 kwietnia) doszło do brutalnego morderstwa w Mysłowicach (woj. śląskie). Ofiarą zabójcy padł 45-letni mężczyzna. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, znaleźli leżące na klatce schodowej ciało 45-latka. Jak ustalono, mężczyzna ten został wcześniej prawdopodobnie ugodzony nożem.

– Sprawa została zarejestrowana w tutejszej prokuraturze. Wszczęto śledztwo z artykułu 148 Kodeksu Karnego – mówi prokurator Jolanta Gębska-Struska z Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach.

Wspomniany artykuł mówi o zabójstwie. „Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia

źródło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *