2 CIAŁA ODNALEZIONE NA GROCHOWIE

Ciała dwojga starszych ludzi znaleziono w jednym z mieszkań na Grochowie. „Nie wykluczamy udziału osób trzecich” – poinformował podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

 Ciała emerytów znaleziono w ich mieszkaniu przy ul. Osowskiej w czwartek około godz. 19.

„W godz. wieczornych dostaliśmy informację od zaniepokojonej rodziny, że ze starszym małżeństwem nie ma kontaktu. Policjanci udali się pod wskazany adres. Niestety, na miejscu w mieszkaniu odnaleźli ciała dwójki starszych ludzi” – powiedział podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.
Jak dodał, na miejscu pracował prokurator i czynności są wykonywane pod jego nadzorem. „Nie możemy na tym etapie wykluczyć udziału osób trzecich” – przekazał podkom. Rafał Retmaniak.
źródło; policja/tvp3warszawa

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *