Ojciec gwałcił córkę i jej koleżankę?

41-latek usłyszał 5 zarzutów. Wstrząsający gwałt w Szczekocinach. Grozi mu 12 lat więzienia.

Gwałt w Szczekocinach. 41-letni mężczyzna miał dopuścić się gwałtu na swojej córce oraz innej dziewczynce. Obie nie mają jeszcze ukończonego 15 roku życia. Mężczyzna usłyszał pięć zarzutów.

W poniedziałek, 10 lutego, sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny, który miał zgwałcić córkę oraz inną dziewczynkę. Mieszkaniec Szczekocin został zatrzymany w minionym tygodniu. Usłyszał łącznie aż pięć zarzutów.

CZYTAJ TAKŻE

– Pierwszy z nich doprowadzenie za pomocą przemocy małoletniej córki do obcowania płciowego. Drugi z nich to doprowadzenie za pomocą przemocy innej małoletniej dziewczynki do obcowania płciowego. Kolejne zarzuty dotyczą znęcania się psychicznego nad żoną i córką. Ponadto, usłyszał zarzut grożenia córce pozbawieniem życia. W ten sposób próbował wymóc na niej milczenie – wymienia prokurator Piotr Wróblewski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Do wszystkich przestępstw miało dochodzić w okresie czasu od 2015 do 2020 roku. Mężczyzna ma 41 lat. Obie dziewczynki są poniżej 15 roku życia.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Myszkowie. Zawiadomienie złożyła dyrekcja szkoły, do której uczęszczała córka 41-latka.

źródlo;dziennikzachodni/policja

O Ryszard Zieliński

Zobacz także!

Uwaga na SMS-y z obietnicą bezzwrotnej gotówki

Oszustwo „na tarczę antykryzysową”. Tarcza antykryzysowa stała się kolejną okazją dla internetowych oszustów, którzy tym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *