Źródło: Policja Garwolin

Przerażające nagranie wypadku z Garwolina. 23-latek potrącił kobietę.

23-latek nie zwolnił przed pasami i uderzył w prawidłowo przechodzącą po nich 43-latkę. Kobieta nie miała szans na ucieczkę. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Nagranie tego przerażającego zdarzenia opublikowali policjanci z Garwolina.

Garwolińska policja opublikowała w piątek zapis z miejskiego monitoringu, na którym zarejestrowano zdarzenie drogowe ulic Długiej i Kościuszki. Na nagraniu widać jak samochód osobowy z impetem wjeżdża w pieszą, która przechodzi wyznaczonym przejściem.

Pieszy na przejściu nie może być zaskoczeniem dla kierującego, powinien o tym pamiętać każdy kierowca. Niestety zdarzają się sytuację, kiedy dochodzi do zdarzeń z udziałem pieszych w miejscu, w którym powinni oni czuć się bezpiecznie, na oznakowanym przejściu

– mówi mł. asp. Małgorzata Pychner z służb prasowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

43-letnia kobieta, która nie miała możliwości ucieczki, z obrażeniami trafiła do szpitala. Ponieważ jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Źródło: Policja Garwolin

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *