Tragedia w Łodzi. Dwie ofiary śmiertelne znalezione na klatce schodowej.

Ciała mężczyzny i kobiety z licznymi ranami kłutymi znaleziono w niedzielę na klatcę schodowej przy ul. Tymienieckiego w Łodzi.

W niedzielę znaleziono ciała 34-letniego mężczyzny i 30-letniej kobiety. Zatrzymano w tej sprawie 35-latka, który w budynku przy ul. Tymienieckiego w Łodzi, gdzie doszło do tragedii, wynajął w sobotę mieszkanie. To popularne w mieście lofty. Zatrzymują się w nim często osoby przyjeżdżające do Łodzi – przekazała 'PAP’ kom. Aneta Sobieraj z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjani kilka minut przed godzi. 4.00 otrzymali zgłoszenie o dwóch zakrwawionych osobach znalezionych na klatce schodowej. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Jedna z osób nie żyła już w momencie przyjazdu służb, druga zmarła pomimo przeprowadzonej reanimacji

– dodała kom. Sobieraj.

Ofiary to mężczyzna i kboieta. Oboje nie byli mieszkańcami Łodzi.

Na ciałąch ofiar stwierdzono bardzo liczne rany kłute. Kobieta zdązyłą prawdopodobnie zjechać windą na parter, gdzie podjęto próbę reanimacji. 34-latek zmarł przed przyjazdem policji – poinformował prokurator Krzysztof Kopania.

W tej sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyznę, na którego dane w sobotę wynajęto mieszkanie. Został zatrzymany nad ranem na ul. Piotrowskiej. Trwają ustalenia – dodał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Źródło: Pap.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *