Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania

Natalia Lick 19-latka z Poznania, zaginęła w nocy z 25 na 26 lutego. Ostatni raz była widziana na imprezie ze znajomymi. Potem miała bezpiecznie wrócić do domu. Jednak jej ojciec, kiedy wrócił do domu o 6 rano, zastał puste mieszkanie. 

 

Zaginiona Natalia Lick mieszka na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Ostatni raz była widziana w nocy z 25 na 26 lutego. Wszystko wskazuje na to, że wyszła z domu trzy razy. Najpierw, koło 20.00 na spacer z psem. Później wybrała się na imprezę do znajomych, skąd wyszła przed pierwszą w nocy. – Tam, na tej imprezie, była widziana przez znajomych po raz ostatni – mówi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Po wyjściu z imprezy wsiadła do taksówki na ul. św. Czesława i pojechała do domu, gdzie dotarła tuż po pierwszej. Około 01.20 odpowiedziała na SMS-a koleżanki informując ją, że wszystko u niej w porządku. Najwyraźniej jednak potem wyszła ponownie. Nie wzięła jednak za sobą żadnych rzeczy osobistych i nie zamknęła drzwi na klucz.

 

Jeśli widziałeś Natalię lub masz jakieś informacje, skontaktuj się z komisariatem policji Poznań-Nowe Miasto pod nr. telefonu: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

 

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

Sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach. „Babcia Basia” w rękach policji

Policjanci koło południa zjawili się w okolicach posesji. To co zobaczyli, potwierdziło ich przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonywała seniorka.

Wstrząsające wyniki sekcji zwłok. Podano szczegóły zabójstwa 66-latka z Malborka

Łącznie 22 rany kłute od noża. Szesnaście zlokalizowanych w okolicy tułowia i brzucha. Cztery rany szyi, dwie rany - jedna przedramię lewe i cięta rana lewej ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *