Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania

Natalia Lick 19-latka z Poznania, zaginęła w nocy z 25 na 26 lutego. Ostatni raz była widziana na imprezie ze znajomymi. Potem miała bezpiecznie wrócić do domu. Jednak jej ojciec, kiedy wrócił do domu o 6 rano, zastał puste mieszkanie. 

 

Zaginiona Natalia Lick mieszka na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Ostatni raz była widziana w nocy z 25 na 26 lutego. Wszystko wskazuje na to, że wyszła z domu trzy razy. Najpierw, koło 20.00 na spacer z psem. Później wybrała się na imprezę do znajomych, skąd wyszła przed pierwszą w nocy. – Tam, na tej imprezie, była widziana przez znajomych po raz ostatni – mówi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Po wyjściu z imprezy wsiadła do taksówki na ul. św. Czesława i pojechała do domu, gdzie dotarła tuż po pierwszej. Około 01.20 odpowiedziała na SMS-a koleżanki informując ją, że wszystko u niej w porządku. Najwyraźniej jednak potem wyszła ponownie. Nie wzięła jednak za sobą żadnych rzeczy osobistych i nie zamknęła drzwi na klucz.

 

Jeśli widziałeś Natalię lub masz jakieś informacje, skontaktuj się z komisariatem policji Poznań-Nowe Miasto pod nr. telefonu: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

 

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Brutalne zabójstwo byłej partnerki. Zapadł wyrok

Mężczyzna ma też wpłacić 200 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz rodziny zamordowanej Pauliny.

GIGANTYCZNE UDERZENIE CBŚP W GANG

pseudokibice

Najemcy przestaną płacić za mieszkania? Nowe regulacje prawne niekorzystne dla wynajmujących?

Obawy budzi także sytuacja ekonomiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *