Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania

Natalia Lick 19-latka z Poznania, zaginęła w nocy z 25 na 26 lutego. Ostatni raz była widziana na imprezie ze znajomymi. Potem miała bezpiecznie wrócić do domu. Jednak jej ojciec, kiedy wrócił do domu o 6 rano, zastał puste mieszkanie. 

 

Zaginiona Natalia Lick mieszka na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Ostatni raz była widziana w nocy z 25 na 26 lutego. Wszystko wskazuje na to, że wyszła z domu trzy razy. Najpierw, koło 20.00 na spacer z psem. Później wybrała się na imprezę do znajomych, skąd wyszła przed pierwszą w nocy. – Tam, na tej imprezie, była widziana przez znajomych po raz ostatni – mówi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Po wyjściu z imprezy wsiadła do taksówki na ul. św. Czesława i pojechała do domu, gdzie dotarła tuż po pierwszej. Około 01.20 odpowiedziała na SMS-a koleżanki informując ją, że wszystko u niej w porządku. Najwyraźniej jednak potem wyszła ponownie. Nie wzięła jednak za sobą żadnych rzeczy osobistych i nie zamknęła drzwi na klucz.

 

Jeśli widziałeś Natalię lub masz jakieś informacje, skontaktuj się z komisariatem policji Poznań-Nowe Miasto pod nr. telefonu: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

 

O Julia Nikiel

Zobacz także!

Dzwoni do ciebie CBŚP? Lepiej miej się na baczności

Centralne Biuro Śledcze Policji ostrzega przed kolejną falą oszustw wymierzonych w Polaków. Oszuści dzwonią do …

Warszawa. Molestowanie i gwałt w pojazdach zamawianych przez aplikację

Zarzuty gwałtu i napaści seksualnej usłyszeli dwaj obcokrajowcy, kierowcy taksówek z popularnych aplikacji na telefon …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *