TO ON ZABIŁ DZIENNIKARZA TVN! NOWE INFORMACJE!

Zabójstwo dziennikarza TVN i nowe informacje o sprawie. Prokuratura Rejonowa w Chorzowie postawiła zarzut zabójstwa Kamilowi Ż., a do sądu wpłynął wniosek o aresztowanie. Policja ma jednak problem – zabójca dziennikarza pozostaje nieuchwytny na wolności! Czy to będzie kolejny Jaworek, który zniknie bez śladu na zawsze?

W ubiegły weekend w Parku Śląskim w Chorzowie został brutalnie zamordowany dziennikarz TVN, współpracujący także z jedną ze śląskich redakcji. Zginął reanimowany w szpitalu w Katowicach, a liczne rany zadane ostrym narzędziem okazały się śmiertelne. Wyszło na jaw, że sprawcą prawdopodobnie jest Kamil Ż., mąż kobiety, która towarzyszyła tamtej nocy zamordowanemu dziennikarzowi. Prokuratura mówi o „o wysokim stopniu prawdopodobieństwa”, że to właśnie on odebrał życie dziennikarzowi.

Zabójstwo dziennikarza TVN. Informacje o sprawcy, bezradność policji
Do sądu wpłynął wniosek o aresztowanie Kamila Ż. na 3 miesiące. Prokuratura Rejonowa w Chorzowie zdecydowała o przedstawieniu Kamilowi Ż. zarzutów zabójstwa, a także bezprawnego posługiwania się urządzeniem lokalizującym zamontowanym na samochodzie Eweliny Ż. bez jej zgody, co w rozmowie z PAP potwierdził szef Prokuratury Rejonowej w Chorzowie Cezary Golik. Policja jest jednak w kropce, bo morderca zniknął, a od momentu ataku na dziennikarza nie pojawił się w swoim mieszkaniu.

Dziennikarz został napadnięty w Parku Śląskim. Sprawca zakradł się do auta zaparkowanego w pobliżu stadionu GKS-u Katowice i zaatakował mężczyznę, który siedział w samochodzie razem z kobietą. Po ataku na dziennikarza to ona zawiozła go na pogotowie – podaje Wirtualna Polska.

Wniosek o aresztowanie prawdopodobnie będzie rozpoznany w przyszłym tygodniu. Wirtualna Polska informuje również, że niezbędne będzie rozesłanie listu gończego, a być może nawet Europejskiego Nakazu Aresztowania. Media nieoficjalnie podają, że sprawca mógł już wyjechać za granicę.

Wiadomo również, że policja dotarła do nagrań z monitoringu, ale są zbyt słabej jakości, by zidentyfikować na nich sprawcę morderstwa dziennikarza TVN. Ewelina Ż. twierdzi natomiast, że nie wie, czy napastnik był jej mężem.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Policja rozbiła internetową siatkę pedofilów. Szczegóły operacji „Barbossa”

"Barbossa"

Polka Jessica Kurzawa jest poszukiwana. Uciekła ze szpitala w Amsterdamie

Holandia

Poszukujemy zaginionej, Kornelii-Policja Śrem

11-letnia mieszkanka Nochowa ostatni raz była widziana (10 marca) około godz. 7.55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *