Brutalne zabójstwo dziennikarza w Chorzowie

Nie żyje dziennikarz pchnięty nożem w Parku Śląskim. Policja poszukuje zabójcy. Lokalne media podają, że zamordowany 30-latek współpracował ze stacją TVN.

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę na terenie Parku Śląskiego. Podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w rozmowie z Onetem podaje, że 30-letni mężczyzna został tam wielokrotnie pchnięty nożem.

— Mężczyzna został przywieziony przez kobietę, z którą przebywał. Mimo udzielonej pomocy nie udało się go uratować — mówi nam Nowara.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, sprawcą ataku mógł być mąż kobiety. Napastnik podszedł do samochodu, otworzył drzwi od strony kierowcy i ugodził ofiarę w szyję. Następnie wyciągnął mężczyznę z pojazdu i doszło między nimi do szarpaniny na parkingu.

Policja poszukuje zabójcy, który według ustaleń funkcjonariuszy mógł uciec do Niemiec. Sprawę prowadzi prokuratura rejonowa w Chorzowie.

Według informacji katowickiej „Gazety Wyborczej” ofiara to dziennikarz współpracujący z „Dzień Dobry TVN”. Miał własną firmę i robił materiały dla stacji.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

POTĘŻNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ AKCYZOWĄ

9 osób zatrzymanych,

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

Sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach. „Babcia Basia” w rękach policji

Policjanci koło południa zjawili się w okolicach posesji. To co zobaczyli, potwierdziło ich przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonywała seniorka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *