Nie żyje troje nastolatków. Tragiczny wypadek w Lublinie.

Kierujący samochodem nagle zjechał z drogi i uderzył w latarnie. Na miejscu zginęły 3 osoby. Ranny 16-latek został przewieziony do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

-Kierujący samochodem marki audi A4 nagle zjechał i uderzył w latarnię, która znajdowała się pomiędzy jezdniami. Autem podróżowały 4 osoby – powiedziała Kom. Anna Kamola z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Śmierć na miejscu poniósł 18-letni kierowca, 17-letni pasażer i młoda dziewczyna. Natomiast ranny 16-latek został przewieziony do szpitala.

Fot. Lubelska Policja

-Trzy osoby były zakleszczone wewnątrz samochodu i strażacy wydostali je za pomocą specjalistycznych narzędzi, a czwarta osoba została prawdopodobnie uwolniona z wraku przez osoby postronne – dodał dyżurny KW PSP w Lublinie mł. bryg. Marcin Babula.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły tragicznego wypadku.

Źródło: PAP.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Organizowali nielegalne przekraczanie granicy. Zatrzymana para z Ustki.

Śledztwo prowadzone przez policjantów kryminalnych doprowadziło do zatrzymania 24-letniego mężczyzny i jego o rok młodszej partnerki z Ustki. To oni zamieszczali informację o pracy dla kierowców, między innymi w darknecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *