Brutalne morderstwo w Chodzieży.

Tą zbrodnią żyje cała Polska. Do wielkiej tragedii doszło w Chodzieży. W jednym z domów rodzinnych w odnaleziono w poniedziałek (24 kwietnia) zwłoki pięciu osób, w tym czteromiesięcznego Stasia. Szczegóły mordu są szokujące. Jedna z ofiar była skrępowana.

Do wstrząsającego odkrycia doszło w poniedziałkowy wieczór w Chodzieży. Policja została zawiadomiona o znalezieniu dwóch ciał w poniedziałek wieczorem. Odnalazł je krewny, który nie mógł się skontaktować z bliskimi i przyjechał do miejsca ich zamieszkania. Wezwani przez niego funkcjonariusze ujawnili w domu kolejne trzy ciała, w tym kilkumiesięcznego dziecka.

Prokuratura potwierdziła, że doszło do rozszerzonego samobójstwa. 41-latek zabił czteroosobową rodzinę, a następnie odebrał sobie życie.

Dom, w którym mieszkała rodzina, znajduje się w cichej okolicy poza centrum miasta. Z jego okien rozpościera się widok na jedno z okolicznych jezior, a tuż obok przebiega linia kolejowa. Żaden z sąsiadów nie spodziewał się, że może dojść w tym domu do tak ogromnej tragedii.

Wszystkie ofiary miały rany cięte, a kobieta była skrępowana – ujawnia kulisy zbrodni Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Szczegóły dramatu w Chodzieży

Skala dramatu jest olbrzymia. Jak wynika z ustaleń policji, o których pisze „Super Express”, Krzysztof najpierw musiał wejść po schodach na górę – to tam w pokojach byli jego rodzice. znaleziono ich w kałuży krwi, mieli rany cięte.

Kilka minut później skrępował nogi 38-letniej Marty i zakleił jej usta, a następnie również zabił. Najbardziej makabrycznego odkrycia śledczy dokonali w łóżku w jednym z pomieszczeń na parterze domu. Znajdowało się tam ciało maleńkiego, zaledwie czteromiesięcznego Stasia.

Prokuratura nie podaje informacji na temat motywu, wiadomo, że sprawca nie zostawił też żadnego listu. Sekcję zwłok ofiar zaplanowano na dziś.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Znany prawnik zatrzymany. Miał brać pieniądze i nie wykonywać działań

Mecenas poznań

Policjant postrzelił się w głowę na komisariacie. Walka o życie w szpitalu

Komenda Policji Gorzów

„Klawisz” zabrał głos. Mówi, do jakiej celi może trafić oprawca Kamilka

"będzie chroniony" w więzieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *