Tego mężczyznę ktoś prawdopodobnie zabił. Policja publikuje wizerunek i szuka sprawcy!

W miejscowości Oblekoń (Świętokrzyskie) przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego znaleziono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Policyjni specjaliści odtworzyli jego przybliżony wizerunek i apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości i okoliczności śmierci mężczyzny.

Jak poinformowała kielecka policja, ciało mężczyzny zostało znalezione 10 czerwca około godziny 12.30 w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim. Znajdowało się przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego. Policja przekazała, że mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, a obrażenia ciała uniemożliwiają ustalenie jego tożsamości.

– Wstępne ustalenia wskazują, że do jego śmierci ktoś się przyczynił – przekazali mundurowi.

Tak mógł wyglądać zmarły mężczyzna

Specjaliści Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji odtworzyli przybliżony wizerunek twarzy mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione.

Zmarły miał około 175- 180 centymetrów wzrostu i krótkie włosy. Był szczupły i miał około 50 lat. – Cechami charakterystycznymi mężczyzny są liczne ubytki w uzębieniu oraz brak drugiego palca lewej stopy – podała policja.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Busku- Zdroju oraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę lub posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności jego śmierci, skontaktuj się z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach pod numerem telefonu 516 393 871 lub osobiście w siedzibie przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *