Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Nie żyje zaginiona 21-latka. Morderca w areszcie.

Finał poszukiwań zaginionej 21-latki z Siemianowic Śląskich, okazał się tragiczny. W toku śledztwa ustalono, że za zaginięciem kobiety stoi jej 32-letni partner. Mężczyzna zamordował kobietę, spalił jej samochód, a następnie ukrył jej ciało w zaroślach . Grozi mu dożywotnie więzienie.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz stróże prawa z Siemianowic Śląskich rozwiązali zagadkę zniknięcia 21-latki. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję o tym, że od dwóch dni nie ma kontaktu z z zaginioną kobietą. Mundurowi natychmiast zaczęli poszukiwania zaginionej, którzy rozmawiali też z jej 32-letnim partnerem. Mężczyzna przekazał śledczym, że również nie ma z nią kontaktu oraz nie wie gdzie może przebywać. 

 

Kłótnia 32-latka z zaginioną

Podczas czynności okazało się, że pomiędzy partnerami doszło do kłótni. Wtedy do sprawy zaginięcia kobiety włączyli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz mundurowi z katowickiego oddziału prewencji. Policjanci sprawdzali miejsca, w których kobieta mogła przebywać: lasy, odludne okolice i centra miast.
Do poszukiwań kobiety włączyły się również media, za sprawą których świadkowie zdarzenia skontaktowali się z policją, przekazując coraz to nowsze informację. 

Informację od świadków zdarzenia

Kluczową informacją okazało się zeznanie jednego ze świadków, który przekazał, że w okolicy ogródków działkowych widział spalony samochód. Jak się okazało należał on do zaginionej kobiety. 
Przyjmowane wersje śledcze, prowadziły policjantów w kierunku podejrzeń, że za zniknięciem kobiety stoi jej 32-letni partner. Szybko okazało się, że policjanci mają rację. Mężczyzna został zatrzymany w środę wieczorem w swoim mieszkaniu.

 

Przyznanie się do winy

Zatrzymany usłyszał zarzut zabójstwa swojej partnerki, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna wskazał również, gdzie ukrył ciało kobiety. Śledczy razem z prokuratorem złożyli wniosek do sądu o zastosowanie wobec 32-latka tymczasowego aresztowania. Mężczyzna z aresztu będzie oczekiwał na proces. grozi mu kara dożywotniego więzienia.

 

 

Julia Nikiel

źródło: slaska.policja.gov/pl

 

 

 

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

ROZBITY GANG MA NA SWOIM KONCIE PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU ORAZ AKCYZOWE

Likwidacja 2 fabryk papierosów, przejęcie ponad 115 ton tytoniu, blisko 5,5 mln szt. papierosów, maszyny …

16 OSÓB ZATRZYMANYCH

Szeroko zakrojone działania stołecznego Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw prowadzone pod nadzorem …

Wyzysk podwykonawców na budowie

Straszne Spółki Artura B. – „Arturek Development”   Wyzysk pracowników poszukujących pracy to nic nowego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *