Brawurowa akcja zatrzymania złodziei samochodów.

Policjanci odzyskali dwa jeepy i jednego hyundaia, które w kwietniu zniknęły z warszawskich parkingów. Jak poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak, w związku ze sprawą zatrzymano trzech mężczyzn. Przedstawiono im zarzuty kradzieży i paserstwa.

Częściowo zdemontowane dwa jeepy i hyundai tucson, które zostały skradzione w kwietniu z warszawskich parkingów, odnalazły się na jednej z posesji w Wiktorowie – w powiecie warszawskim zachodnim.

 

 

 

Z informacji policjantów stołecznej „samochodówki”, którzy przeprowadzili akcję w Wiktorowie wynikało, że mieszkający tam mężczyzna ma związek z kradzieżami pojazdów i ich demontażem. Policjanci ustalili, że na posesję 47-latka trafił jeep skradziony kilka dni wcześniej z warszawskiego Bemowa.

Kradł bmw warte 650 tys. zł

Jak informuje KSP, funkcjonariusze, chcąc upewnić się, że to właśnie w tym miejscu dochodzi do demontażu samochodów, zaczęli obserwację posesji. W trakcie działań na tyłach zabudowań gospodarczych zauważyli jeepa. Auto miało zdemontowane tylne drzwi po obu stronach, a silnik i zderzak były przykryte czarną folią; w pobliżu samochodu policjanci zauważyli też mężczyznę.

Policjanci, podejrzewając, że pojazd jest kradziony oraz że mężczyzna mógłby usunąć numery pozwalające zidentyfikować auto, weszli na teren posesji.

 

Policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który usłyszał  zarzuty paserstwa i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Kolejnym zatrzymanym jest 31-latek – znany policjantom złodziej samochodów. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdu i został aresztowany na trzy miesiące.

źródło;policja

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

UWAGA! NOWE INFORMACJE W SPRAWIE ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK

Gwarantujemy anonimowość!

ROZBITY GANG SAMOCHODOWY

Zatrzymanie 10 osób, zlikwidowanie 3 dziupli samochodowych

ZESPÓŁ SPECJALNEGO KATOWICKIEGO CBŚP

„Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w boju...”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *