Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

ZAMORDOWAŁ SWOJEGO POŻYCZKODAWCĘ, DŁUG 3 TYŚ ZŁOTYCH

Zamiast zwrócić dług, postanowił zamordować pożyczkodawcę. Do tej potwornej zbrodni doszło we Włostach koło Białej Piskiej na Mazurach. Dawid T. (27 l.) nie miał żadnej litości dla znajomego Bronisława D. (55 l.). Gdy ten ostatni pożyczył swego czasu Dawidowi T. 3 tys. zł., nie przypuszczał, że stanie się to przyczyną jego własnej zguby. Kiedy upomniał się o zwrot kwoty, został skatowany, wrzucony do bagażnika, a potem utopiony w stawie.

Zabójstwo na Mazurach. Poszło o 3 tysiące złotych

Pływające w niewielkim stawie ciało nieszczęsnego Bronisława D. zostało odnalezione ostatniego dnia czerwca. Kiedy zawiadomieni policjanci pojawili się na miejscu, nie mieli żadnych wątpliwości, że Bronisław D. został zamordowany. Ruszyły poszukiwania sprawcy.

W ręce mundurowych jeszcze tego samego dnia wpadł Dawid T. Szybko wyszło na jaw, że to on był katem starszego mężczyzny.

Dawid T. przyszedł do domu ofiary w konkretnym celu. Był winien Bronisławowi D. 3 tysiące zł. Ale nie chciał oddać pieniędzy. Zamiast tego przyniósł kartkę z oświadczeniem, że dług już spłacił. I zażądał od Bronisława podpisania deklaracji. Jednak ofiara stanowczo odmówiła. I wtedy rozpętało się piekło.

Tam dopełnił się tragiczny los Bronisława D. Oprawca z zimna krwią wrzucił nieprzytomnego mężczyznę do stawu. Bronisław D. utonął.

Okrutny los 55-latka wstrząsnął wszystkimi. – Bronek nie był złym człowiekiem i nie zasłużył na taką straszną śmierć – wzdryga się jego była żona Danuta. Dawid T. został aresztowany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

źródło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *