ZAMORDOWAŁ SWOJEGO POŻYCZKODAWCĘ, DŁUG 3 TYŚ ZŁOTYCH

Zamiast zwrócić dług, postanowił zamordować pożyczkodawcę. Do tej potwornej zbrodni doszło we Włostach koło Białej Piskiej na Mazurach. Dawid T. (27 l.) nie miał żadnej litości dla znajomego Bronisława D. (55 l.). Gdy ten ostatni pożyczył swego czasu Dawidowi T. 3 tys. zł., nie przypuszczał, że stanie się to przyczyną jego własnej zguby. Kiedy upomniał się o zwrot kwoty, został skatowany, wrzucony do bagażnika, a potem utopiony w stawie.

Zabójstwo na Mazurach. Poszło o 3 tysiące złotych

Pływające w niewielkim stawie ciało nieszczęsnego Bronisława D. zostało odnalezione ostatniego dnia czerwca. Kiedy zawiadomieni policjanci pojawili się na miejscu, nie mieli żadnych wątpliwości, że Bronisław D. został zamordowany. Ruszyły poszukiwania sprawcy.

W ręce mundurowych jeszcze tego samego dnia wpadł Dawid T. Szybko wyszło na jaw, że to on był katem starszego mężczyzny.

Dawid T. przyszedł do domu ofiary w konkretnym celu. Był winien Bronisławowi D. 3 tysiące zł. Ale nie chciał oddać pieniędzy. Zamiast tego przyniósł kartkę z oświadczeniem, że dług już spłacił. I zażądał od Bronisława podpisania deklaracji. Jednak ofiara stanowczo odmówiła. I wtedy rozpętało się piekło.

Tam dopełnił się tragiczny los Bronisława D. Oprawca z zimna krwią wrzucił nieprzytomnego mężczyznę do stawu. Bronisław D. utonął.

Okrutny los 55-latka wstrząsnął wszystkimi. – Bronek nie był złym człowiekiem i nie zasłużył na taką straszną śmierć – wzdryga się jego była żona Danuta. Dawid T. został aresztowany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

źródło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *