Zaginęła 17-letnia Maja. Policja odnalazła ciało. Nieoficjalne wieści

W środę doszło do zaginięcia 17-letniej Mai. Nastolatka wyszła do szkoły w Sypniewie (województwo kujawsko-pomorskie). Poszukiwania, choć nie jest to pewne, mogą zakończyć się tragicznie. W pobliskim lesie policja znalazła bowiem ciało młodej kobiety. Oficjalnie nie jest znana jej tożsamość.

O sprawie poinformowały lokalne media. Portal kanal10.pl przekazał, że 17-latka wyszła do szkoły, a ostatni raz była widziana w pobliżu marketu w Sypniewie około godz. 8 rano. Później kontakt się z nią urwał, choć jej telefon pozostawał aktywny.

Zaginięcie w godzinach popołudniowych zgłosiła matka nastolatki. Rozpoczęły się poszukiwania 17-latki. Najprawdopodobniej zakończą się one tragicznie, choć lokalna społeczność i wiele innych osób zaangażowanych w sprawę, ma ogromne nadzieje na inny, pozytywny finał poszukiwań.

W czwartek rano funkcjonariusze znaleźli ciało młodej kobiety, oficjalnie o jeszcze niepotwierdzonej tożsamości. Odkryli je w lesie w oddalonej niedaleko miejscowości Lubcza. Potwierdził to prokurator rejonowy w Tucholi.

Zaginięcie 17-latki. Policja nie wyklucza najgorszego

Mogę potwierdzić, że odnaleziono tam ciało kobiety, ale cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora i w związku z tym dla dobra śledztwa nie możemy mówić o szczegółach – powiedział „Faktowi” mł. asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Dziennikarze „Faktu” przekazali, że według nieoficjalnych ustaleń, ciało, niestety, należy do zaginionej Mai.

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *