Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Zabił żonę i upozorował jej samobójstwo. Policja na tropie Janusza F.

Podlascy policjanci szukają 49-letniego Janusza F. podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Do zbrodni prawdopodobnie doszło 30 września. Powieszone ciało kobiety znalazł jej 16-letni syn. Sekcja zwłok wykazała jednak, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie.

O poszukiwaniach 49-latka poinformowano na stronach policji. Do zbrodni doszło 30 września. Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112.

Lokalne media opisują, że początkowo wszystko wskazywało na samobójczą śmierć 49-latki. Wszystko zmieniło się jednak po sekcji zwłok. Okazało się, że samobójstwo upozorować miał jej mąż, który po jej śmierci zapadł się pod ziemię.

Według nieoficjalnych informacji ciało kobiety znalazł jej nastoletni syn. Mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć. Przeszukano okoliczne lasy, lecz nie dało to żadnego rezultatu.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *