Zabił żonę i upozorował jej samobójstwo. Policja na tropie Janusza F.

Podlascy policjanci szukają 49-letniego Janusza F. podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Do zbrodni prawdopodobnie doszło 30 września. Powieszone ciało kobiety znalazł jej 16-letni syn. Sekcja zwłok wykazała jednak, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie.

O poszukiwaniach 49-latka poinformowano na stronach policji. Do zbrodni doszło 30 września. Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112.

Lokalne media opisują, że początkowo wszystko wskazywało na samobójczą śmierć 49-latki. Wszystko zmieniło się jednak po sekcji zwłok. Okazało się, że samobójstwo upozorować miał jej mąż, który po jej śmierci zapadł się pod ziemię.

Według nieoficjalnych informacji ciało kobiety znalazł jej nastoletni syn. Mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć. Przeszukano okoliczne lasy, lecz nie dało to żadnego rezultatu.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *