Policjanci odnaleźli głowę i rękę kobiety…

Policjanci odnaleźli głowę i rękę kobiety, której rozczłonkowane ciało odkryto wczoraj na jednej z posesji w Skwierzynie. Miejsce, w którym znajdywała się część zwłok wskazał podejrzany o morderstwo konkubent ofiary. Części ciała były w pobliżu rzeki. 

Do makabrycznego odkrycia na jednej z posesji w Skwierzynie doszło w piątek, 17 stycznia. W przydomowej komórce znaleziono rozczłonkowane ciało kobiety, a właściwe jego część. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni mógł dokonać konkubent ofiary. Zwłoki, a właściwie część kobiety od pasa w dół śledczy znaleźli w przydomowej szopce. Ciało leżało przy pieńku do rąbania drewna. Obok była siekiera.

Na razie pewne jest to, że ciało zostało rozczłonkowane po śmierci. Nie wiadomo czy kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, czy została zamordowana.

68-letniemu konkubentowi ofiary postawiono zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Prokurator wystąpił o tymczasowy areszt. Mężczyzna przyznał się tylko do drugiego z zarzucanych mu czynów. Jeśli się okaże, że stoi też za zabójstwem – grozi mu dożywocie.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *