Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Policjanci odnaleźli głowę i rękę kobiety…

Policjanci odnaleźli głowę i rękę kobiety, której rozczłonkowane ciało odkryto wczoraj na jednej z posesji w Skwierzynie. Miejsce, w którym znajdywała się część zwłok wskazał podejrzany o morderstwo konkubent ofiary. Części ciała były w pobliżu rzeki. 

Do makabrycznego odkrycia na jednej z posesji w Skwierzynie doszło w piątek, 17 stycznia. W przydomowej komórce znaleziono rozczłonkowane ciało kobiety, a właściwe jego część. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni mógł dokonać konkubent ofiary. Zwłoki, a właściwie część kobiety od pasa w dół śledczy znaleźli w przydomowej szopce. Ciało leżało przy pieńku do rąbania drewna. Obok była siekiera.

Na razie pewne jest to, że ciało zostało rozczłonkowane po śmierci. Nie wiadomo czy kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, czy została zamordowana.

68-letniemu konkubentowi ofiary postawiono zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Prokurator wystąpił o tymczasowy areszt. Mężczyzna przyznał się tylko do drugiego z zarzucanych mu czynów. Jeśli się okaże, że stoi też za zabójstwem – grozi mu dożywocie.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *