Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Poćwiartowane zwłoki kobiety znaleziono w lesie. 20-latek podejrzany o zbrodnię w areszcie

20-letni Patryk D. jest podejrzany o zabójstwo kobiety, której rozczłonkowane ciało znaleziono w czwartek w lesie we wsi Piotrowo koło Nowego Dworu Gdańskiego (Pomorskie). Mężczyzna przyznał się do winy. Decyzją sądu trafił do aresztu.

O aresztowaniu podejrzanego o zabójstwo poinformował w sobotę media Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Śledczy przyznają, że podczas piątkowego przesłuchania w prokuraturze mężczyzna przyznał się do zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia. To on miał też wskazać miejsce ukrycia zwłok.

Czekają na wyniki badań DNA

Jak zapowiedział prokurator Duszyński, wyjaśnienia podejrzanego będą teraz weryfikowane innymi czynnościami procesowymi, żeby potwierdzić ich prawdziwość. 20-letniemu Patrykowi D. grozi kara dożywotniego więzienia.

Śledczy nie podają na razie tożsamości ofiary, gdyż do pełnej identyfikacji zwłok potrzebne są jeszcze badania porównawcze kodu DNA.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, według nieoficjalnych informacji jedna z hipotez śledczych zakłada, że odkryte ciało to prawdopodobnie zaginiona na początku marca 23-latka spod Łomży, która wówczas mieszkała na warszawskiej Białołęce. Dziewczyna miała wyjechać do swojego byłego chłopaka mieszkającego w Nowym Dworze Gdańskim, a potem zniknęła.

Ciało znaleziono we wsi PiotrowoGoogle Maps

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *