Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Piotr L. zatrzymany, policja znalazła go w skrzyni łózka.

Policjantom z Pruszcza Gdańskiego udało się namierzyć i zatrzymać 24-latka podejrzewanego o uprowadzenie swojej byłej partnerki i ich dziecka. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę bez większego trudu. Ukrywał się w skrzyni łóżka.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego, przy pomocy funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku ustalili adres, pod którym mógł przebywać Piotr L. W poniedziałek wieczorem na miejsce wysłani zostali funkcjonariusze z komisariatów z Pruszcza, Kolbudach i Trąbkach Wielkich.

Policja zatrzymała poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna krył się w skrzyni łóżka

Policja zabezpieczyła drogi dojazdowe i teren posesji, na której miał ukrywać się 24-latek. Mundurowi weszli do mieszkania, w którym rozpoczęli przeszukanie. Funkcjonariuszom udało się znaleźć Piotra L., który chował się w skrzyni łóżka. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu. 24-latek usłyszy zarzuty pozbawienia wolności oraz stosowania gróźb karalny wobec byłej partnerki i ich trzyletniego dziecka.

Piotr L. w ubiegły czwartek uprowadził 25-letnią byłą partnerkę oraz ich trzyletnie dziecko. Mężczyzna wciągnął ich siłą do samochodu, po czym odjechał. Kobiecie udało się niezauważenie zadzwonić do swojej matki, która zorientowała się w sytuacji i poinformowała policję. Według zgłoszenia 24-latek mógł być pod wpływem narkotyków.

Jeden z patroli policji miał zauważyć samochód Piotra L. Funkcjonariusze podjęli pościg za mężczyzną, który nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu. Po kilku kilometrach funkcjonariusze dotarli do porzuconego w lesie pojazdu. Mężczyzna pozwolił kobiecie i dziecku opuścić samochód, a sam uciekł do lasu.

Nie jest to pierwsze porwanie, którego dopuścił się Piotr L. W ubiegłym roku 24-latek porwał swojego starszego, pięcioletniego syna. Po dwóch godzinach negocjacji mężczyzna wypuścił chłopca. Jak się okazało, w chwili dokonywania porwania był pod wpływem narkotyków.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *