Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Matka zabiła syna

Domowa awantura zakończyła się tragicznie. Za zabójstwo odpowie 65letnia kobieta, która w piątkową noc zabiła swojego 42letniego syna.

 

Do tragicznych wydarzeń doszło w miejscowości Rogożnik w powiecie będzińskim. W trakcie rodzinnej kłótni kobieta zaatakowała nożem swojego syna. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł. Z ustaleń śledczych wynika, że w rodzinie dochodziło wcześniej do awantur, na co wpływ miał spożywany przez domowników alkohol. 

Kobieta najpierw zadzwoniła do domu pogrzebowego

– Zgłoszenie było nietypowe, gdyż wpłynęło do nas następnego dnia ze strony domu pogrzebowego. Jak przekazali pracownicy, kobieta zadzwoniła do ich, by odebrali zwłoki. Przygotowała też jakieś pieniądze dla nich za zabranie ciała – mówi w rozmowie z Faktem kom. Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Po wizycie u 65-latki, pracownicy domu pogrzebowego byli w sporym szoku. – Widząc ciało 42-latka, natychmiast zadzwonili do Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Po przyjeździe na miejsce, ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny – podkreśla Łotocki.

 

Śledczy ustalają dokładny przebieg wydarzeń. Kobieta została zatrzymana, dalszym jej losem zajmie się sąd i prokurator. Za zabójstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Julia Nikiel

źródło: slaska.policja.gov/pl  
fakt/pl

O Julia Nikiel

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *