Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

MAREK W. – OSKARŻONY O PEDOFILIE

Dzisiaj w Sądzie Gdańsk Południe, odbyła się rozprawa oskarżonego Marka W. o Pedofile na małoletnim chłopcu, https://sledcza24.tv/aktualnosci/ruszyl-proces-marka-w-oskarzonego-o-pedofile/.

Zostali przesłuchani świadkowie zdarzenia. Relacja sprawy jest utajniona, oskarżony Marek W. przybył do sądu w obecności starszej Kobiety, jak się okazało Mama oskarżonego, która siedziała pod salą sądową przez cały czas trwania spawy. Zachowanie Tego człowieka oceniamy jako bezczelnego, śmiejącego się i cały czas uśmiechającego-jakby nic się nie wydarzyło.”dawca uśmiechu”  Pewnego siebie-wyrafinowanego ……… Dziennikarze zauważyli bliskie relacje Pani Prokurator z Mamą oskarżonego i obrońcą oskarżonego. Detektyw-, który prowadził obserwacje – „spraw prowadzimy wiele, ale ten temat utkwił w naszej pamięci, gdy ujrzeliśmy śmiejącego się na korytarzu człowieka, który jest oskarżony o tak paskudny czyn-to ciężko podtrzymać emocje na wodzy. Tez jestem Ojcem i mężczyzną oraz odpowiedzialnym człowiekiem-dlatego liczę na sprawiedliwy wyrok dla tego pana” 

Termin kolejnej rozprawy zostanie podany w dniu jutrzejszym. Oskarżonemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło – DŚ24.tv

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Śmierć ciężarnej 30-latki. Matka kobiety pokazała wiadomości: „Trzeba czekać, aż serce przestanie bić”

30-letnia Izabela była w 22. tygodniu ciąży. Kobieta zmarła w szpitalu w Pszczynie. Na temat …

Dobra wiadomość dla właścicieli mieszkań. Zakaz eksmisji z powodu Covid-19 ma być uchylony

Mało kto pamięta, że wprowadzony 31 marca 2020 roku z powodu epidemii zakaz eksmisji z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *