Dziecko ciężko pobite. Walczy o życie

5-miesieczne dziecko trafiło w piątek do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Jego stan był na tyle poważny, że ze względu na obrażenia wymagało poważnej operacji. Policjanci nie wykluczają, że niemowlak mógł paść ofiarą przemocy. Jego rodzice zostali zatrzymani i czekają na przesłuchanie przez prokuratora.

O wstrząsającej sytuacji jako pierwsza poinformowała rzeszowska Gazeta Wyborcza. Dziewczynka w ciężkim stanie miała trafić najpierw do szpitala w Jaśle, a potem helikopterem przetransportowana do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Tam została zoperowana przez neurochirurgów. Jej stan miał wskazywać na pobicie.

– Wpłynęło zawiadomienie od lekarza, że do szpitala trafiło 5-miesięczne dziecko, którego ślady na ciele sugerowały, że mogło być ofiarą przemocy

– dodaje Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

Nie wiadomo jeszcze, co działo się z dzieckiem, zanim trafiło pod opiekę lekarzy.

– Nie mamy jeszcze pewności, co do tego, czy dziecko było pobite. Czynności trwają – zapewnia Grzegorz Szczepanek.

Rodzice dziecka zostali zatrzymani

Sprawą już zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gorlicach. Rodzice zostali zatrzymani i czekają na przesłuchanie przez prokuratora. Dopiero potem być może dowiemy się, co się stało.

O tym, że mogło dojść do skrzywdzenia noworodka, policja w Gorlicach została powiadomiona w piątek około godz. 21:40 przez policję z Rzeszowa. Tę zaś powiadomił lekarz z KSW nr 2 w Rzeszowie.

źródło;wyborcza/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *