Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Brutalny mord Mołdawianina na Ukraince. „Kilkadziesiąt dźgnięć nożem”

45-letni obywatel Mołdawii decyzją Sądu Rejonowego w Puławach (Lubelskie) trafi na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna był podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 26-letniej obywatelki Ukrainy. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zbrodni.

Wniosek o tymczasowy areszt został złożony przez policję i prokuraturę w środę, po zebraniu materiału dowodowego i przedstawieniu zarzutów mężczyźnie podejrzanemu o zabójstwo.

– Ofiara została przez sprawcę ugodzona kilkadziesiąt razy nożem – przekazała polsatnews.pl prok. Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Mężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia zbrodni.

Zmarła po przewiezieniu do szpitala

Do zdarzenia doszło we wtorek przy ulicy 6 sierpnia w Puławach (woj. lubelskie). Policję powiadomili przypadkowi świadkowie, którzy usłyszeli krzyki kobiety i widzieli, jak mężczyzna szarpie ją na balkonie i wciąga do mieszkania.

Na miejsce zdarzenia jako pierwszy przyjechał patrol prewencji. 45-letni obywatel Mołdawii został zatrzymany na schodach, gdy próbował uciec z kamienicy, w której doszło do zdarzenia. Mimo natychmiastowej pomocy, kobiety nie udało się uratować. Kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Policjanci ustalili, że ofiarą jest 26-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkająca i pracująca od pewnego czasu w Puławach. Zatrzymany to 45-letni obywatel Mołdawii.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Najłagodniejszy wymiar kary za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem to 12 lat więzienia.

źródło;kpp puławy-fotografia/policja/polsatnews

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *