Zdjęcie poglądowe

Naloty na kluby go-go w całym kraju. „Ogromna” akcja CBŚP

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przeprowadzili operację na dużą skalę i weszli do kilkunastu klubów ze striptizem w całej Polsce. Zatrzymanych zostało ponad 20 osób.

Rzeczniczka CBŚP Iwona Jurkiewicz przekazała , że to „ogromne przedsięwzięcie”.

Operacja została przeprowadzona na terenie wielu miast m.in. Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Poznania, Lublina i Trójmiasta. Funkcjonariusze weszli do kilkunastu klubów go-go i zatrzymali ponad 20 osób.

– Czynności są cały czas przeprowadzane – powiedziała Jurkiewicz dodając, że po ich zakończeniu śledczy poinformują o szczegółach sprawy. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Krajowa.

Jak się dowiadujemy, śledztwo dotyczy działalności zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej rozbojów i oszustw na szkodę klientów sieci nocnych klubów go-go.

CBŚP przeprowadził naloty na kluby ze striptizem działające w przeszłości pod marką Cocomo.

„Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prokuratorzy chcą postawić zatrzymanym między innymi zarzut prania pieniędzy, a także rozbojów, bo tak zakwalifikowano proceder upajania alkoholem z dodatkami środków odurzających klientów klubów go-go i okradania ich przy tej okazji” .

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Ile komornik może zabrać z pensji? Egzekucja komornicza – jak wygląda?

W rzeczywistości, każde podjęte przez komornika działanie jest ściśle regulowane przez prawo, w tym to, z jakich składników majątku może „ściągnąć” dług i jaką część środków pieniężnych czy mienia może zająć

5 MLN PAPIEROSÓW NA DOBĘ

TYLE BYŁA W STANIE WYPRODUKOWAĆ PRZEJĘTA MASZYNA

„Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś”. 10-latek bity i głodzony.

Sąd skazał jego ojczyma na 5 lat więzienia, a matce wymierzył karę na rok z warunkowym zawieszeniem na 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *