Zaginęła 31-letnia Patrycja Patryn-Biedroń z Nielepkowic. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania 31-letniej Patrycji Patryn-Biedroń z Nielepkowic. W weekend policja z Jarosławia na Podkarpaciu przeszukała San oraz okolice rzeki.

Poszukiwania 31-letniej mieszkanki Nielepkowic trwają od piątku. W akcję zaangażowani są funkcjonariusze z jarosławskiej komendy, z posterunku w Wiązownicy, oddziału prewencji policji w Rzeszowie oraz strażacy z Jarosławia, oraz z OSP w Wiązownicy. Do poszukiwań zaangażowano również operatora drona. W działania włączyli się także mieszkańcy Nielepkowic.

Patrycja Patryn-Biedroń wyszła z domu w piątek około godz. 10, udając się w nieznanym kierunku. Kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej telefon jest nieaktywny.

Kobieta ma 168 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę, włosy jasny blond do ramion, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była w długie czarne getry, czarną kurtkę i granatowe materiałowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *