Zabójstwo w Grodzisku Mazowieckim. Nie żyje 34-letni mężczyzna.

Nie żyje 34-latek, który we wtorek został ugodzony nożem. Do zabójstwa doszło w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Kościuszki w okolicy miejskiego ratusza.

We wtorek, po godzinie 16.00 przy ulicy Kościuszki, 34-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Niestety po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł” – przekazała PAP oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Grodzisku Mazowieckiem asp.szt. Katarzyna Zych.

Policjantka dodała, że po niespełna 2 godzinach zatrzymano podejrzanego mężczyznę. „Trwają czynności w tej sprawie” – dodała.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna przekazał, że 34-letni mężczyzna był mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego.

W sprawie zatrzymano jednego mężczyznę. Zabezpieczono również monitoring z okolic miejsca zdarzenia. Trwają intensywne czynności procesowe nadzorowane przez prokuraturę, gromadzony jest materiał dowodowy, przesłuchiwani są świadkowie. Po wykonywaniu tych wstępnych i istotnych dla dalszego biegu śledztwa czynności procesowych, podjęta zostanie decyzja o dalszym losie zatrzymanego mężczyzny, w tym ewentualnie decyzji o przedstawieniu mu zarzutu” – zaznaczył prokurator Banna.

O Kinga

nic nie znaleziono

Poznań, Gortadowo. Śmierć 39-letniej Natalii, co wiemy do tej pory?

Poznań, Gortatowo

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Warszawa

Zabił nożem znajomego żony, ale jej też nie zamierzał oszczędzić

Nowa Sól

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *