Policyjna obława, 40-latek zatrzymany. Po zabójstwie 69-letniej kobiety w Toruniu

Toruńska policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 69-latki w Złotorii w gminie Lubicz. To prawdopodobnie zięć kobiety. 40-latek przebywał na terenie Torunia.

Do zatrzymania mężczyzny po kilkugodzinnej akcji policji doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Wcześniej ok. godz. 15.00 w poniedziałek policja otrzymała zgłoszenie w sprawie agresywnie zachowującego się mężczyzny w jednym z domów w pod toruńskiej gminie Lubicz. „Policjanci udali się na miejsce, ale w domu nie zastali agresora, a znaleźli ciało kobiety. Ofiara to matka zgłaszającej potrzebę interwencji kobiety, a teściowa 40-latka” – relacjonuje rzecznik prasowa toruńskiej policji asp. Dominika Bocian.

Od tego momentu trwały działania zmierzające do zatrzymania 40-latka. W akcję zaangażowano m.in. psy tropiące. Obława zakończyła się po godz. 23.00 w poniedziałek. Policjanci zatrzymali mężczyznę w Toruniu. „Dziś będą wykonywane dalsze czynności związane z przesłuchaniami i gromadzeniem materiału dowodowego. Policjanci współpracują w tej sprawie z Prokuraturą Rejonową Toruń-Wschód w Toruniu” – informuje asp. Bocian.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, kobieta miała zostać utopiona w wannie.

O Kinga

nic nie znaleziono

Poznań, Gortadowo. Śmierć 39-letniej Natalii, co wiemy do tej pory?

Poznań, Gortatowo

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Warszawa

Zabił nożem znajomego żony, ale jej też nie zamierzał oszczędzić

Nowa Sól

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *