Zabójstwo w Chocianowie. Nie żyje 62-letnia kobieta.

Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań w Chocianowie pod Polkowicami (woj. dolnośląskie). Znaleziono tam zwłoki 62-letniej kobiety. Policja nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów, ale pewne jest, że ofiara nie zmarła z przyczyn naturalnych.

Ciało seniorki znaleziono w jednym z mieszkań w Chocianowie w niedzielę (3 marca). Zaczęło się od zgłoszenia, które policja dostała ok. godz. 13. Jak nieoficjalnie udało się ustalić PAP, służby zostały poinformowane przez zaniepokojoną osobę, która nie mogła skontaktować się ze swoją krewną. Rodzina martwiła się, że nie ma z 62-latką żadnego kontaktu.

Kiedy strażacy udali się pod wskazany adres, dokonali przerażającego odkrycia. W mieszkaniu znaleźli bowiem zwłoki kobiety. Natychmiast wezwali więc również policję. Śledczy pracują nad sprawą i na razie nie mają zbyt wiele informacji do przekazania. Są jednak pewni, że kobieta nie zmarła z przyczyn naturalnych, tylko padła ofiarą morderstwa. „Mogę potwierdzić, że miało miejsce zdarzenie o charakterze kryminalnym. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 62-letnia mieszkanka Chocianowa. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia„- powiedział PAP asp. Przemysław Rybikowski z KPP w Polkowicach.

Nieco więcej udało się ustalić dziennikarzom TVP 3. Serwis podaje, że kobieta prawdopodobnie została brutalnie zamordowana. Napastnik miał zadać jej ciosy ostrym narzędziem, a następnie zbiec z miejsca zdarzenia.

O Kinga

nic nie znaleziono

Udusiła własne dziecko. Zapadł wyrok

Mysłowice

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *