Zabójstwo na Białołęce.

W sobotę rano policjanci z Białołęki zatrzymali 65-letnią kobietę, która jest podejrzana o zabójstwo swojego partnera. 65-latka trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

Jak przekazała komisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Warszawa VI, w sobotę około godziny 7.25 policjanci z Białołęki interweniowali w jednym z mieszkań przy Skarbka z Gór w związku ze zgłoszeniem od załogi pogotowia ratunkowego.

– W lokalu funkcjonariusze znaleźli zwłoki mężczyzny z widoczną raną kłutą w okolicy mostka. 65-letnia kobieta, jak się okazało – nietrzeźwa – przyznała się, że to ona dźgnęła nożem swojego partnera – relacjonuje Onyszko. Policjantka dodała, że w chwili interwencji kobieta miała ponad dwa promile alkoholu.

Na miejscu pracował prokurator. Zabezpieczono nóż, który mógł posłużyć kobiecie do zadania śmiertelnej rany. – Policjanci zatrzymali 65-latkę pod zarzutem zabójstwa. Jak ustalili, w mieszkaniu często odbywały się libacje alkoholowe, w trakcie których dochodziło do awantur – przekazała Paulina Onyszko.

Na podstawie decyzji sądu kobieta trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Poznań, Gortadowo. Śmierć 39-letniej Natalii, co wiemy do tej pory?

Poznań, Gortatowo

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Warszawa

Zabił nożem znajomego żony, ale jej też nie zamierzał oszczędzić

Nowa Sól

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *