Zabójstwo na Białołęce.

W sobotę rano policjanci z Białołęki zatrzymali 65-letnią kobietę, która jest podejrzana o zabójstwo swojego partnera. 65-latka trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

Jak przekazała komisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Warszawa VI, w sobotę około godziny 7.25 policjanci z Białołęki interweniowali w jednym z mieszkań przy Skarbka z Gór w związku ze zgłoszeniem od załogi pogotowia ratunkowego.

– W lokalu funkcjonariusze znaleźli zwłoki mężczyzny z widoczną raną kłutą w okolicy mostka. 65-letnia kobieta, jak się okazało – nietrzeźwa – przyznała się, że to ona dźgnęła nożem swojego partnera – relacjonuje Onyszko. Policjantka dodała, że w chwili interwencji kobieta miała ponad dwa promile alkoholu.

Na miejscu pracował prokurator. Zabezpieczono nóż, który mógł posłużyć kobiecie do zadania śmiertelnej rany. – Policjanci zatrzymali 65-latkę pod zarzutem zabójstwa. Jak ustalili, w mieszkaniu często odbywały się libacje alkoholowe, w trakcie których dochodziło do awantur – przekazała Paulina Onyszko.

Na podstawie decyzji sądu kobieta trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

POTĘŻNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ AKCYZOWĄ

9 osób zatrzymanych,

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

Sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach. „Babcia Basia” w rękach policji

Policjanci koło południa zjawili się w okolicach posesji. To co zobaczyli, potwierdziło ich przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonywała seniorka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *