Policja poszukuje kobiety, która brutalnie zaatakowała na ulicy przechodzącą seniorkę

Wrocławska policja poszukuje kobiety, która wczoraj na osiedlu Nowy Dwór zaatakowała przechodzącą obok niej emerytkę. Znana jest już tożsamość agresorki. Jak informuje policja, jest duża szansa, że już w najbliższych dniach uda się zlokalizować miejsce jej pobytu. Kobiecie zostaną postawione zarzuty pobicia – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Do zdarzenia doszło na rogu ul. Nowodworskiej i Gubińskiej. Świadkiem ataku była inna kobieta, która pomogła poszkodowanej i umieściła w internecie ostrzeżenie o niebezpiecznej osobie, która zaatakowała seniorkę.

Bardzo szybko udało się ustalić tożsamość agresorki – jest to bezdomna, która już od pewnego czasu przebywa na osiedlu. To również nie pierwszy raz, kiedy kobieta sprawia w okolicy kłopoty.

Choć starsza pani początkowo nie chciała zgłaszać spawy na policję, to jednak stopień jej obrażeń i konieczna wizyta w szpitalu, skłoniły ją do zgłoszenia zeznań. Sprawę prowadzi teraz komisariat Fabryczna.

Napastniczka jest rozpoznana, trwają czynności do jej zatrzymania przez funkcjonariuszy. Jest osobą w kryzysie bezdomności oraz najprawdopodobniej cierpi na zaburzenia psychiczne. Po jej zatrzymaniu zajmie się nią biegły lekarz” – mówi „Gazecie Wrocławskiej” st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

O Kinga

nic nie znaleziono

Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Racibórz

Ciało kobiety dryfowało w Odrze we Wrocławiu

Wrocław

Znaleziono ciało kobiety. Szczegóły zbrodni są makabryczne

Warszawa Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *