Chciał ukryć konia w mieszkaniu. Widok klaczy zaskoczył policjantów z Wejherowa

Wejherowscy policjanci początkowo nie dowierzali, kiedy otrzymali zgłoszenie o koniu na klatce schodowej jednego z bloków. Po przybyciu na miejsce ich oczom ukazał się niezwykły widok.

Poniedziałkowy wieczór wniósł w życie funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie powiew świeżości. Wszystko przez niezwykłą wyobraźnię pewnego 19-latka.

Jak dowiedziało się „Radio Gdańsk”, młody mężczyzna ukradł konia i szukał dla swojego łupu odpowiedniej kryjówki. Uznał, że dobrym miejscem będzie mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze bloku w Wejherowie.  

Koń w bloku. Niezwykła pomysłowość złodzieja

Niełatwa operacja wprowadzenia konia po stopniach nie zakończyła się jednak sukcesem. 19-latka zatrzymał świadek i natychmiast wezwał policję. 

Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna próbuje wprowadzić klacz na klatkę schodową budynku wielorodzinnego” – przekazała lokalnym mediom aspirant sztabowa Anetta Potrykus z KPP Wejherowie. „Na miejsce zostali skierowani wejherowscy dzielnicowi, którzy, ku swojemu zdziwieniu, potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem zastali młodego mężczyznę z klaczą oraz świadka, który powstrzymał mężczyznę przed wejściem na wyższe piętra budynku” – relacjonowała policjantka.

O Kinga

nic nie znaleziono

Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Racibórz

Ciało kobiety dryfowało w Odrze we Wrocławiu

Wrocław

Znaleziono ciało kobiety. Szczegóły zbrodni są makabryczne

Warszawa Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *