Przyszedł do firmy, w której kiedyś był zatrudniony i ugodził nożem pracownika

Policja zatrzymała 21-latka, który ugodził nożem pracownika jednego z przedsiębiorstw na terenie gminy Ożarów Mazowiecki. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego poinformowała, że funkcjonariusze z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem. – Do zdarzenia doszło w jednym z przedsiębiorstw na terenie gminy. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna wszedł do budynku przedsiębiorstwa, w którym kiedyś pracował i podczas rozmowy z pracownikiem ugodził go nożem. Innemu pracownikowi, który chciał pomóc pokrzywdzonemu, groził uszkodzeniem ciała, po czym uciekł z miejsca zdarzenia – poinformowała Gromek-Oćwieja.

Dodała, że policjanci przekazali dzielnicowym informacje o napastniku, który, jak się okazało, był znany funkcjonariuszom z innych interwencji.

Uderzył w twarz strażaka

Dzielnicowi niezwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Dojeżdżając zauważyli strażników miejskich podejmujących interwencję wobec 21-latka. Policjanci przy współpracy ze strażnikami obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec gminy chwilę wcześniej zaatakował wysiadającego z radiowozu jednego ze strażników, uderzając go w twarz – podała podinsp. Gromek-Oćwieja.

Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie postawiła mu zarzuty „naruszenia czynności narządu ciała”, gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza podczas i w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych. Sąd Rejonowy w Pruszkowie przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *