Były piłkarz uciekł z miejsca wypadku i zaginął. Rodzina prosi o pomoc

Zaginął były słowacki piłkarz Radoslav Kunzo. Zawodnik po raz ostatni był widziany w nocy w niedzielę 9 kwietnia. Słowacka policja prowadzi poszukiwania i prosi o pomoc w prowadzeniu dochodzenia.

Informacje o zaginięciu Radoslava Kunzy pojawiły się we wtorkowe popołudnie. Były słowacki piłkarz po raz ostatni był widziany w nocy w niedzielę 9 kwietnia. Od tego momentu nie ma z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zdecydowała się zgłosić sprawę na policję, która od razu rozpoczęła poszukiwania.

Słowacka policja poszukuje byłego piłkarza. Zaginął dwa dni temu

„W dniu 9 kwietnia 2023 r. o wpół do trzeciej Kunzo oddalił się z miejsca wypadku drogowego we wsi Horvatsky Grob z ulicy Triblavinska w nieznane dotąd miejsce” – czytamy na facebookowej grupie, zajmującej się pomocą w poszukiwaniu zaginionych osób na Słowacji.

O pomoc w poszukiwaniach poprosiła również za pomocą mediów społecznościowych słowacka policja. „Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pezinku zwracają się z apelem o pomoc w poszukiwaniu czterdziestoośmioletniego Radoslava Kunza, którego miejsce stałego zamieszkania widnieje na liście Slovensky Grob” – czytamy w komunikacie służb.

Kunzo zdecydowaną większość sportowej kariery spędził na Słowacji. Rywalizował między innymi w MFK Kosice, skąd pochodził, oraz Interze Bratysława i SFM Senec. Występował również poza granicami kraju. W latach 2007-08 był zawodnikiem austriackiego SV Kapfenberg. W latach 2014-15 reprezentował z kolei barwy niemieckiego SV Rust. W trakcie kariery ani razu nie wystąpił w reprezentacji kraju.

Co ciekawe jego brat Frantisek również był piłkarzem. Starszy z braci grał w ligach słowackiej, węgierskiej i austriackiej, gdzie w 2008 roku zakończył karierę.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Znany prawnik zatrzymany. Miał brać pieniądze i nie wykonywać działań

Mecenas poznań

Policjant postrzelił się w głowę na komisariacie. Walka o życie w szpitalu

Komenda Policji Gorzów

„Klawisz” zabrał głos. Mówi, do jakiej celi może trafić oprawca Kamilka

"będzie chroniony" w więzieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *