Były piłkarz uciekł z miejsca wypadku i zaginął. Rodzina prosi o pomoc

Zaginął były słowacki piłkarz Radoslav Kunzo. Zawodnik po raz ostatni był widziany w nocy w niedzielę 9 kwietnia. Słowacka policja prowadzi poszukiwania i prosi o pomoc w prowadzeniu dochodzenia.

Informacje o zaginięciu Radoslava Kunzy pojawiły się we wtorkowe popołudnie. Były słowacki piłkarz po raz ostatni był widziany w nocy w niedzielę 9 kwietnia. Od tego momentu nie ma z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zdecydowała się zgłosić sprawę na policję, która od razu rozpoczęła poszukiwania.

Słowacka policja poszukuje byłego piłkarza. Zaginął dwa dni temu

„W dniu 9 kwietnia 2023 r. o wpół do trzeciej Kunzo oddalił się z miejsca wypadku drogowego we wsi Horvatsky Grob z ulicy Triblavinska w nieznane dotąd miejsce” – czytamy na facebookowej grupie, zajmującej się pomocą w poszukiwaniu zaginionych osób na Słowacji.

O pomoc w poszukiwaniach poprosiła również za pomocą mediów społecznościowych słowacka policja. „Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pezinku zwracają się z apelem o pomoc w poszukiwaniu czterdziestoośmioletniego Radoslava Kunza, którego miejsce stałego zamieszkania widnieje na liście Slovensky Grob” – czytamy w komunikacie służb.

Kunzo zdecydowaną większość sportowej kariery spędził na Słowacji. Rywalizował między innymi w MFK Kosice, skąd pochodził, oraz Interze Bratysława i SFM Senec. Występował również poza granicami kraju. W latach 2007-08 był zawodnikiem austriackiego SV Kapfenberg. W latach 2014-15 reprezentował z kolei barwy niemieckiego SV Rust. W trakcie kariery ani razu nie wystąpił w reprezentacji kraju.

Co ciekawe jego brat Frantisek również był piłkarzem. Starszy z braci grał w ligach słowackiej, węgierskiej i austriackiej, gdzie w 2008 roku zakończył karierę.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Policja poszukuje kobiety, która brutalnie zaatakowała na ulicy przechodzącą seniorkę

Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *