Uciekał przed policją boso i łódką. Grozi mu 1,5 roku więzienia

Uciekał przed policją boso przez okno, a następnie próbował przepłynąć łódką przez staw. Mundurowi zamierzali zatrzymać go po tym, jak włamał się do cudzego budynku i ukradł z niego metalowe rurki. Później na jaw wyszły również inne przestępstwa podejrzanego o kradzież 42-latka z powiatu tomaszowskiego (woj. mazowieckie).

Do zdarzenia doszło w środę, 12 kwietnia, tuż przed godziną 9.

Kradzież metalowych rurek

Jak relacjonuje asp. szt. Grzegorz Stasiak z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, policjanci z komisariatu w Czerniewicach (pow. tomaszowski, woj. mazowieckie) otrzymali informację od zaniepokojonego mężczyzny, który twierdził, że na jednej z posesji w gminie Czerniewice doszło do włamania.

Widział on, że sprzed posesji odjeżdża nieznane mu srebrne auto osobowe. Gdy policjanci dotarli na miejsce zgłoszenia, ujawnili zdemontowane i porzucone metalowe rurki – informuje policjant.

Więcej powodów do ucieczki

Jak podaje tomaszowska policja, po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 42-latek miał więcej powodów do ucieczki.

Był poszukiwany do trzech spraw, a w każdej z nich zasądzono mu karę pozbawienia wolności. Łącznie do „odsiadki” uciekinier ma ponad 18 miesięcy– informują mundurowi.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Znany prawnik zatrzymany. Miał brać pieniądze i nie wykonywać działań

Mecenas poznań

Policjant postrzelił się w głowę na komisariacie. Walka o życie w szpitalu

Komenda Policji Gorzów

„Klawisz” zabrał głos. Mówi, do jakiej celi może trafić oprawca Kamilka

"będzie chroniony" w więzieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *