Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

13-latka urodziła martwe dziecko. Szokujące ustalenia śledczych ws. ojcostwa

Wstrząsające śledztwo kieleckiej prokuratury. 71-letni Stanisław G. jest podejrzany o seksualne wykorzystanie nieletniej. Zgodnie z wynikami badań DNA, jest on ojcem dziecka, które urodziła 13-latka.

Z dotychczasowych ustaleń prokuratury wynika, że 13-latka urodziła dziecko w domu babci pod Kielcami, 9 sierpnia. Wkrótce po tym na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon noworodka, a następnie udzielili pomocy nastolatce. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.

Według doniesień lokalnych mediów, noworodek prawdopodobnie był martwy, a nastolatka była w szóstym miesiącu ciąży, gdy doszło do rozwiązania.

Śledczy przekazali jednak, że sekcja zwłok noworodka nie dała jednoznacznej odpowiedzi na pytania o to, czy dziecko urodziło się żywe, ani jaka była przyczyna jego śmierci. W związku z tym zlecono dodatkowe badania.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz poinformował Polską Agencję Prasową, że badania DNA pozwoliły na ustalenie ojca dziecka. Jest nim 71-letni Stanisław G.

Mężczyzna „częściowo przyznał się” do zarzutów

– Prokurator zlecił zatrzymanie mężczyzny i w piątek przedstawił mu zarzut współżycia seksualnego z 13-latką. W toku przesłuchania podejrzany częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia – przekazał Prokopowicz.

Kielecki sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 71-latka trzymiesięczny areszt. Za zarzucany czyn mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat więzienia.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Koniec kariery niezaszczepionych w CBA ?

Szef Biura ostrzegł funkcjonariuszy

W apartamencie w Sopocie porcjowali narkotyki

warte 2 mln zł

Wyłudzali mieszkania w Warszawie i truli właścicieli.

Sześć osób nie żyje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *