Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Tajemnicze zaginięcia nastolatki z Orzysza. Policja apeluje

Policjanci z Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują zaginionej 16-letniej Katarzyny Gembal z Orzysza. Nastolatka wyszła z domu w środę, od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Nie zabrała ze sobą telefonu. Policja apeluje o pomoc do każdego, kto ma informację na jej temat.

Nastolatka w środę 22 grudnia po godzinie 13 wyszła z domu nie mówiąc bliskim, dokąd idzie ani kiedy wróci. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Dziewczyna nie zabrała ze sobą telefonu.

Zaginiona ma 168 cm wzrostu, szczupła, ma długie blond włosy, pełne uzębienie. Nie ma znaków szczególnych.

W momencie wyjścia z domu ubrana była w kurtkę w kratkę koloru biało – szarego, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty koloru bordowego sięgające do kostki.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *