Tajemnicze zaginięcia nastolatki z Orzysza. Policja apeluje

Policjanci z Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują zaginionej 16-letniej Katarzyny Gembal z Orzysza. Nastolatka wyszła z domu w środę, od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Nie zabrała ze sobą telefonu. Policja apeluje o pomoc do każdego, kto ma informację na jej temat.

Nastolatka w środę 22 grudnia po godzinie 13 wyszła z domu nie mówiąc bliskim, dokąd idzie ani kiedy wróci. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Dziewczyna nie zabrała ze sobą telefonu.

Zaginiona ma 168 cm wzrostu, szczupła, ma długie blond włosy, pełne uzębienie. Nie ma znaków szczególnych.

W momencie wyjścia z domu ubrana była w kurtkę w kratkę koloru biało – szarego, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty koloru bordowego sięgające do kostki.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *