Chainsaw in garden

Makabryczna zbrodnia w Szczecinie. Ciało pocięte piła motorową i spakowane w worki.

Makabryczna zbrodnia na szczecińskim Niebuszewie. W jednym z mieszkań znaleziono zmasakrowane ciało 34-letniego mężczyzny. Śledczy zatrzymali podejrzanego o dokonanie brutalnego zabójstwa. Patryk P. usłyszał już zarzuty.

10 stycznia rodzina Krzysztofa M. zgłosiła zaginięcie 34-latka. – Otrzymaliśmy zawiadomienie dotyczące zaginięcia 34-letniego mężczyzny. Niezwłocznie rozpoczęliśmy poszukiwania w tej sprawie – informuje sierżant sztabowa Karolina Żych z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Mężczyzny szukała policja w Drawsku Pomorskim, bo stamtąd pochodził 34-latek oraz w Szczecinie, bo tutaj od kilku lat mieszkał. Funkcjonariusze wraz z sąsiadką dostali się do lokalu, który Krzysztof M. wynajmował na szczecińskim Niebuszewie. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że w mieszkaniu nikogo nie ma.

– Ciało tego mężczyzny zostało ujawnione w mieszkaniu w workach – poinformowała Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Jak ustalili śledczy- sprawca zadał swojej ofierze kilkanaście ran kłutych i ciętych – Dział do spraw Cyberprzestępczości i Nowoczesnych Technologii Wykrywczych prokuratury prowadzi postępowanie dotyczące zabójstwa mężczyzny poprzez zadanie mu ciosów w okolicach szyi oraz pleców – powiedziała Alicja Macugowska-Kyszka.

Jak mówią mieszkańcy od 6 do 10 stycznia w mieszkaniu Krzysztofa M. działy się podejrzane rzeczy. To wtedy najprawdopodobniej doszło do tragedii. – Było słychać stukanie i tak jakby wiertarkę, zdenerwowałam się i mówię żeby ktoś w święto robił remont. A to być może była piła? W niedzielę było to samo – opisuje Grażyna Całkowska, mieszkanka bloku przy ul. Ofiar Oświęcimia.

Mieszkańcy bloku przy ul. Ofiar Oświęcimia są wstrząśnięci tym co się stało.

– Dla nas wszystkich to jest duże zaskoczenie. Takie rzeczy oglądamy tylko w telewizji – powiedział Adama Stasiak, mieszkaniec bloku przy ulicy Ofiar Oświęcimia.

Prokuratura i policja błyskawicznie zatrzymały podejrzanego. Patryk P. usłyszał już zarzut zabójstwa. Przyznał się do winy, grozi mu dożywocie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

źródło;policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *