Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Gang „listonoszy” sprzedał tonę narkotyków. Akcja CBŚP

CBŚP i śląskie „pezety” Prokuratury Krajowej rozpracowały gang „listonoszy”. Grupa sprzedała co najmniej tonę narkotyków. Gangsterów obciąża jeden z członków gangu.

Jak informuje TVP Info, gang działał w trzech województwach i w Skandynawii. Powołano specjalną grupę, do której poza prokuratorami „pezetów” weszli funkcjonariusze CBŚP z Kielc i Wrocławia.

Gangsterzy wysyłali towar do Norwegii do skrytek pocztowych, stąd ochrzczono ich mianem „listonoszy”. Ustalono, że przestępcom udało się wprowadzić do obrotu co najmniej tonę narkotyków: marihuany, haszyszu, MDMA oraz amfetaminy mefedronu.

Dotychczas zarzuty w opisywanym śledztwie usłyszało już 110 osób, z czego 79 trafiło do aresztów.

Jedną z najważniejszych głów gangu jest Cezary D. Śledczy mówią o nim „największy z małych świadków koronnych”. Jego zeznania pogrążyły dziesiątki osób. On sam odpowie m.in. za zorganizowanie plantacji ziela konopi na terenie powiatu wołomińskiego. Na jednej z posesji, pod ziemią był ukryty kontener, w którym rosły konopie. Wejście było zamaskowane.

źródło;cbsp/wp/policja

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *