Brutalny gwałt w Warszawie. Są zarzuty dla 25-latka

Mężczyzna podejrzany o brutalną napaść na 20-latkę w centrum stolicy usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa w związku ze zgwałceniem i rozbojem – informuje RMF FM.

Według ustaleń dziennikarza RMF FM 25-latek to mieszkaniec Warszawy. W przeszłości miał problemy z prawem. Był karany za posiadanie narkotyków i kradzieże.

Śledczy są zszokowani bestialstwem napastnika, który po zatrzymaniu miał powiedzieć, że planował napaść rabunkową, a samego zdarzenia nie pamięta. 25-latek został zatrzymany dzień po zdarzeniu całkowicie zaskoczony przed domem przy ul. Rakowieckiej na Mokotowie. Na miejscu o sprawie dowiedziała się jego partnerka, a w mieszkaniu znaleziono książkę o przestępstwach seksualnych – relacjonuje stacja.

Brutalny gwałt w Warszawie. Szokująca reakcja przechodniów

Młoda kobieta została znaleziona rankiem w niedzielę, 25 lutego, w bramie jednego z budynków przy ul. Żurawiej w centrum Warszawy. Jak nieoficjalnie ustalił TVN24, 20-latka nie miała na sobie ubrań i nie dawała znaków życia.

Jak ustalił „Fakt” kobietę znalazł ochroniarz, który szedł do pracy na poranną zmianę i wezwał pomoc. Gazeta rozmawiała z osobą, która widziała nagrania z monitoringu.

Wynika z nich, że mężczyzna tuż przed atakiem założył na głowę kominiarkę i wyciągnął nóż. Następnie złapał kobietę od tyłu i zaciągnął przed bramę wjazdową, gdzie zaczął ją dusić i zdzierać z niej ubranie.

Sprawca następnie zaciągnął kobietę do klatki schodowej jednej z kamienic i tam ją zgwałcił. Gdy to zrobił, zostawił ją i odszedł, a po drodze rozrzucił jej rzeczy i odjechał tramwajem w stronę Mokotowa.

Na nagraniach widać także, że w trakcie brutalnego gwałtu obok przechodzili ludzie, jednak nikt nie zareagował. Zareagował dopiero ochroniarz, który wezwał pomoc do nieprzytomnej kobiety.

O Kinga

nic nie znaleziono

Makabryczne odkrycie. Trzy ciała w opuszczonej kamienicy, policja szuka kolejnych

Wola, Warszawa

„Mężczyzna może być niebezpieczny”. Pilny komunikat policji ws. podwójnego morderstwa

Spytkowice

Policja poszukuje kobiety, która brutalnie zaatakowała na ulicy przechodzącą seniorkę

Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *